Test Engineering Manager

BH-279706
  • 0
  • Poland Błonie
  • Permanent
  • Automotive
  • Manufacturing
Dla naszego Klienta, globalnej firmy produkcyjnej z branży Automotive, poszukujemy obecnie Kandydatów na stanowisko:

Kierownik ds. Inżynierii Testów

Cel stanowiska: Motywowanie i wspieranie kreatywnych działań proponowanych przez zespół. Monitorowanie i optymalizacja procesów produkcyjnych związanych z obszarem inżynierii testów.
Obowiązki:
  • Zarządzanie i zapewnienie płynnego działania zespołu inżynierii testów.
  • Wsparcie klientów zewnętrznych i wewnętrznych w obszarze inżynierii testów.
  • Zapewnienie pracy podległych pracowników zgodnie z wymaganiami jakościowymi i środowiskowymi, opartymi na istniejących procedurach i instrukcjach.
  • Odpowiedzialność za wdrażanie platform testowych zgodnie z potrzebami biznesowymi.
  • Kontrola wyników procesu produkcyjnego związanego z systemami testowymi i podejmowanie działań mających na celu jego poprawę.
  • Ustalanie, egzekwowanie i odpowiedzialność za osiąganie celów podległej organizacji zgodnie z polityką firmy.
  • Planowanie, kontrola i odpowiedzialność za właściwe i terminowe wykonanie przydzielonych zadań i misji podległych pracowników.
  • Udoskonalanie metod i form pracy podległych pracowników, identyfikowanie potrzeb rozwojowych podległych pracowników.
  • Wspieranie, motywowanie i rozwijanie kompetencji podległych pracowników poprzez odpowiednie szkolenia i coaching.
  • Przestrzeganie i odpowiedzialność za przestrzeganie obowiązujących przepisów oraz zasad BHP i ochrony przeciwpożarowej, proaktywne działania na rzecz poprawy bezpieczeństwa pracy w firmie.
  • Przestrzeganie i odpowiedzialność za przestrzeganie zasad poufności i lojalności wobec firmy.
Zarządzanie personelem:
  • Zarządzanie wydajnością pracowników.
  • Coaching pracowników i udzielanie informacji zwrotnej dotyczącej wytwarzanych produktów oraz przestrzegania procesów.
  • Przeprowadzanie ocen wydajności i rekomendowanie podwyżek, awansów i wyróżnień.
  • Coaching w zakresie procesów, procedur i umiejętności inżynierskich dla nowych pracowników oraz w obszarach rozwojowych dla innych, w miarę potrzeb.
Kogo szukamy?
  • Wymagane wykształcenie wyższe (preferowane magisterskie) w dziedzinie inżynierii, zarządzania inżynierią lub administracji biznesowej.
  • Minimum 3 lata doświadczenia w zarządzaniu bezpośrednimi podwładnymi oraz projektami lub programami w roli wielodyscyplinarnego lidera, najlepiej w montażu elektroniki samochodowej.
  • Udokumentowane umiejętności w zarządzaniu projektami, aby móc śledzić dostawę i instalację sprzętu.
  • Zdolność podejmowania trudnych decyzji.
  • Umiejętność współpracy z wieloma zespołami na całym świecie w celu realizacji zadań w określonym czasie i eskalacji w razie potrzeby.
Najbardziej cenione kompetencje:
  • Wyznaczanie kierunku
  • Tworzenie kultury
  • Podejmowanie decyzji
  • Napędzanie wyników
  • Rozwój talentów i coaching
  • Praca zespołowa
  • Budowanie zaufania
  • Skuteczna komunikacja
Co oferujemy:
  • Praca w dynamicznym środowisku w branży motoryzacyjnej.
  • Autonomia w podejmowaniu decyzji.
  • Możliwość proaktywnego działania.
  • Pakiet benefitów i wsparcie dla równowagi między życiem zawodowym a prywatnym.

With over 90 years' combined experience, NES Fircroft (NES) is proud to be the world's leading engineering staffing provider spanning the Oil & Gas, Power & Renewables, Chemicals, Construction & Infrastructure, Life Sciences, Mining and Manufacturing sectors worldwide. With more than 80 offices in 45 countries, we are able to provide our clients with the engineering and technical expertise they need, wherever and whenever it is needed. We offer contractors far more than a traditional recruitment service, supporting with everything from securing visas and work permits, to providing market-leading benefits packages and accommodation, ensuring they are safely and compliantly able to support our clients.