Tendering Engineer

BH-280026
  • 0
  • Poland Poland
  • Permanent
  • Power Generation, T&D
  • T&D

Obowiązki:

  • Wsparcie zespołu BD oraz Klienta w identyfikowaniu najbardziej odpowiednich technicznie i opłacalnych rozwiązań oraz przygotowywaniu propozycji technicznych
  • Udzielanie wsparcia technicznego podczas spotkań z klientami, prezentacji produktów i negocjacji
  • Szczegółowa analiza/przegląd dokumentacji technicznej
  • Samodzielne przygotowanie planów/koncepcyjnych rysunków zagospodarowania terenu dla dużych farm fotowoltaicznych o mocy powyżej 1 MWp na podstawie dostarczonych specyfikacji przy użyciu oprogramowania CAD
  • Doradztwo techniczne, dobór komponentów instalacyjnych, w tym przygotowanie zestawień materiałów
  • Tworzenie schematów instalacji elektrycznych
  • Analiza istniejących projektów technicznych pod kątem możliwych optymalizacji
  • Aktywna współpraca z innymi działami firmy w trakcie procesu projektowania i realizacji
  • Wsparcie przy przygotowywaniu kosztorysów przetargowych
  • Weryfikacja zgodności projektów z normami, specyfikacjami i wymaganiami kontraktowymi
Nasze oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe w dziedzinie (elektrotechnika, automatyka, energetyka)
  • Doświadczenie w projektowaniu elektrowni fotowoltaicznych
  • Bardzo dobra znajomość AutoCAD i/lub podobnego oprogramowania
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację i zrozumienie dokumentacji technicznej
  • Dobra organizacja pracy, samodzielność, zaangażowanie, punktualność
Mile widziane:

  • Znajomość oprogramowania PVCase, PVSyst
  • Specjalizacja w kompleksowym projektowaniu stacji transformatorowych NN/SN
  • Doświadczenie w projektowaniu obiektów liniowych SN
Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w najszybciej rozwijającej się firmie w branży fotowoltaicznej
  • Duża niezależność i możliwość realizacji własnych pomysłów
  • Możliwość dynamicznego rozwoju w strukturach firmy
  • Praca przy ciekawych i nowoczesnych projektach inwestycyjnych
  • Możliwość nauki od najlepszych specjalistów na rynku fotowoltaiki
  • Możliwość udziału w ekspansji firmy na rynki zagraniczne
  • Nieformalna i przyjazna atmosfera pracy w najbardziej pozytywnym zespole
  • Wynagrodzenie i świadczenia pozapłacowe
  • Niezbędne narzędzia pracy

With over 90 years' combined experience, NES Fircroft (NES) is proud to be the world's leading engineering staffing provider spanning the Oil & Gas, Power & Renewables, Chemicals, Construction & Infrastructure, Life Sciences, Mining and Manufacturing sectors worldwide. With more than 80 offices in 45 countries, we are able to provide our clients with the engineering and technical expertise they need, wherever and whenever it is needed. We offer contractors far more than a traditional recruitment service, supporting with everything from securing visas and work permits, to providing market-leading benefits packages and accommodation, ensuring they are safely and compliantly able to support our clients.