Technik serwisu

BH-280952
  • 0
  • Poland Poland
  • Permanent
  • Manufacturing
Dla naszego klienta, nowoczesnej firmy z branży produkcyjnej (AGD) poszukujemy osobę na stanowisko:

Technik Serwisu

Zakres obowiązków:

  • Dokonywanie napraw gwarancyjnych i pogwarancyjnych profesjonalnych urządzeń u klientów, w zakresie naprawy zmywarek oraz urządzeń pralniczych, laboratoryjnych i medycznych zgodnie z otrzymywanymi dyspozycjami
  • Staranne sporządzanie i rozliczanie dziennych dyspozycji pracy
  • Zamawianie części zamiennych według zasad oraz utrzymanie stanu magazynowego części zamiennych adekwatnego do ilości napraw
  • Regularne i systematyczne odsyłanie części zamiennych do centrali zgodnie z wewnętrzną procedurą (comiesięczna inwentaryzacja)
  • Bieżące monitorowanie i aktualizacja posiadanego na laptopie oprogramowania do diagnostyki i programowania urządzeń
  • Bezpośrednia sprzedaż produktów działu serwisu, akcesoriów do urządzeń oraz informowanie klientów o właściwościach i zastosowaniu tych akcesoriów
  • Promocja urządzeń firmy oraz ewentualna sprzedaż podczas wizyt serwisowych
  • Wykonywanie innych zadań zleconych przez przełożonego

Oczekiwania wobec kandydatów:
  • Wykształcenie minimum średnie techniczne w dziedzinie elektroniki, elektromechaniki lub mechatroniki
  • Udokumentowane uprawnienia SEP
  • Doświadczenie w naprawie urządzeń elektronicznych (preferowane w branży AGD, urządzeń przemysłowych - w serwisie autoryzowanym)
  • Umiejętności testowania, diagnozowania i naprawy urządzeń
  • Umiejętność korzystania z instrukcji serwisowych oraz posługiwania się schematami elektrycznymi i rysunkami technicznymi
  • Zdolności manualne
  • Umiejętności komunikacyjne (umiejętności wyjaśnienia zagadnień technicznych) i wysoka kultura osobista
  • Umiejętności sprzedażowe
  • Dobra organizacja pracy
  • Obsługa komputera, pakietów MS Office oraz łatwość nauki nowych programów i aplikacji
  • Preferowana znajomość języka angielskiego
  • Prawo jazdy kat. B

Benefity:
  • Prywatna opieka medyczna
  • Karta lunchowa
  • System kafeteryjny MyBenefit
  • Ekwiwalent za pranie odzieży roboczej
  • Zniżki na produkty firmowe
  • Dofinansowanie do karty Multisport
  • Dodatkowy dzień wolny na urodziny
  • Warsztaty rozwojowe na zewnętrznej platformie
  • Opieka psychologiczna
  • Ubezpieczenie NNW w życiu prywatnym
  • Dodatkowy dzień wolny na wolontariat
  • Nauka języka angielskiego na platformie Tutlo
  • Samochód służbowy do użytku prywatnego

With over 90 years' combined experience, NES Fircroft (NES) is proud to be the world's leading engineering staffing provider spanning the Oil & Gas, Power & Renewables, Chemicals, Construction & Infrastructure, Life Sciences, Mining and Manufacturing sectors worldwide. With more than 80 offices in 45 countries, we are able to provide our clients with the engineering and technical expertise they need, wherever and whenever it is needed. We offer contractors far more than a traditional recruitment service, supporting with everything from securing visas and work permits, to providing market-leading benefits packages and accommodation, ensuring they are safely and compliantly able to support our clients.