Technical Sales Representative

BH-282907
  • 0
  • Poland Poland
  • Permanent
  • Life Sciences
  • Manufacturing
  • Water Treatment
Dla naszego klienta, światowego lidera w dziedzinie technologii i usług związanych z wodą, higieną i energią, poszukujemy osobę na stanowisko:

OBOWIĄZKI:
- Tworzenie i realizacja strategii sprzedaży w ramach istniejącej bazy klientów oraz pozyskiwania nowych klientów,
- Bliska współpraca z aktualnymi oraz potencjalnymi klientami w celu zrozumienia ich potrzeb biznesowych i proponowanie rozwiązań w zakresie ciągłego doskonalenia oraz innowacji, które wspierają rozwój sprzedaży.
- Budowanie trwałych relacji z kluczowymi osobami wśród obecnych i przyszłych klientów, w tym na poziomie kadry kierowniczej zakładów lub obiektów.
- Zapewnianie wsparcia technicznego dla klientów, identyfikacja oraz rozwiązywanie problemów, a także eskalacja bardziej złożonych kwestii, jeśli zajdzie potrzeba.
- Analizowanie systemów, interpretacja danych i dostarczanie pisemnych rekomendacji w celu zapewnienia optymalnego działania procesów operacyjnych u klientów.
- Aktywna sprzedaż oraz wsparcie w zakresie innowacji i nowych technologii wśród przypisanych klientów, co sprzyja nawiązywaniu długoterminowych relacji biznesowych.

WYMAGANIA:
- Wykształcenie wyższe
- Doświadczenie w sprzedaży technicznej lub w obszarze wsparcia sprzedaży w terenie
- Ważne i aktywne prawo jazdy.
- Gotowość do pracy terenowej na rynku międzynarodowym
- Komunikatywna znajomość języka angielskiego.

Mile widziane:
- Wykształcenie wyższe (magister inżynierii - chemicznej, mechanicznej lub przemysłowej).
- Doświadczenie w branży związanej z uzdatnianiem wody i ścieków, bądź chemią specjalistyczną.
- Znajomość branży celulozowo-papierniczej będzie dodatkowym atutem.

OFERUJEMY:
- Zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie z konkurencyjnym wynagrodzeniem, systemem premiowym oraz atrakcyjnymi benefitami.
- Samochód służbowy, telefon komórkowy oraz laptop.
- Możliwość długoterminowego rozwoju kariery w obszarze serwisu, sprzedaży lub zarządzania.
- Dostęp do najbardziej nowoczesnych programów szkoleniowych w branży.
- Wsparcie ze strony dedykowanego zespołu serwisowego.
- Pracę w kulturze organizacyjnej, która kładzie duży nacisk na bezpieczeństwo, w tym szkolenia i ochronę osobistą.
- Satysfakcję z pracy w firmie, która przyczynia się do dostarczania czystej wody, bezpiecznej żywności, energii oraz zdrowego środowiska.

With over 90 years' combined experience, NES Fircroft (NES) is proud to be the world's leading engineering staffing provider spanning the Oil & Gas, Power & Renewables, Chemicals, Construction & Infrastructure, Life Sciences, Mining and Manufacturing sectors worldwide. With more than 80 offices in 45 countries, we are able to provide our clients with the engineering and technical expertise they need, wherever and whenever it is needed. We offer contractors far more than a traditional recruitment service, supporting with everything from securing visas and work permits, to providing market-leading benefits packages and accommodation, ensuring they are safely and compliantly able to support our clients.