Specjalista ds. walidacji systemów skomputeryzowanych

BH-282408
  • 0
  • Poland Mazowieckie
  • Permanent
  • Life Sciences
  • Manufacturing
Dla naszego klienta, dynamicznie rozwijającej się polskiej firmy farmaceutycznej, poszukujemy osoby na stanowisko:

Zakres obowiązków:
  • Kompleksowy nadzór nad systemami skomputeryzowanymi przez cały ich cykl życia, w tym wdrażanie nowych systemów oraz wycofywanie z użytku.
  • Walidacja systemów skomputeryzowanych zgodnie z wymaganiami Aneksu 11 GMP oraz GAMP 5, obejmująca m.in. przeprowadzanie testów walidacyjnych, nadzór oraz przygotowywanie pełnej dokumentacji.
  • Koordynowanie oraz udział w procesach analizy ryzyka, obsługi odchyleń, zmian oraz działań korygujących.
  • Opracowywanie oraz aktualizacja procedur i instrukcji operacyjnych.
  • Współpraca z zespołami wewnętrznymi oraz zewnętrznymi partnerami.
  • Wsparcie procesów nadzoru nad aparaturą kontrolno-pomiarową (AKP) oraz drobnym sprzętem laboratoryjnym w obszarach laboratoryjnych i produkcyjnych.
Wymagania:
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku lub w zbliżonym zakresie obowiązków.
  • Znajomość zasad obsługi aparatury kontrolno-pomiarowej oraz urządzeń laboratoryjnych.
  • Wykształcenie wyższe, preferowane techniczne, farmaceutyczne lub pokrewne.
  • Dobra znajomość wymagań Aneksu 11 GMP oraz GAMP 5.
  • Wysoka organizacja pracy, terminowość i samodzielność.
  • Dbałość o jakość wykonywanych zadań oraz staranność w realizacji obowiązków.
  • Umiejętność pracy w zespole oraz łatwość nawiązywania współpracy.
Mile widziane:
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2, umożliwiająca swobodne czytanie i tworzenie dokumentacji technicznej.
  • Dodatkowa znajomość AKP i urządzeń laboratoryjnych będzie atutem.
Oferujemy:
  • Możliwość rozwoju zawodowego w nowoczesnej i prężnie rozwijającej się firmie farmaceutycznej, obecnej zarówno na rynku krajowym, jak i międzynarodowym.
  • Program rozwoju kompetencji poprzez szkolenia oraz dofinansowanie dalszego kształcenia.
  • Samodzielną i odpowiedzialną pracę w przyjaznym środowisku, z możliwością realizacji ambitnych zadań.
Dołącz do zespołu, który tworzy innowacyjne rozwiązania na rynku farmaceutycznym!

With over 90 years' combined experience, NES Fircroft (NES) is proud to be the world's leading engineering staffing provider spanning the Oil & Gas, Power & Renewables, Chemicals, Construction & Infrastructure, Life Sciences, Mining and Manufacturing sectors worldwide. With more than 80 offices in 45 countries, we are able to provide our clients with the engineering and technical expertise they need, wherever and whenever it is needed. We offer contractors far more than a traditional recruitment service, supporting with everything from securing visas and work permits, to providing market-leading benefits packages and accommodation, ensuring they are safely and compliantly able to support our clients.