Specjalista ds montażu kotłów, nadzór nad montażem kotła

BH-284513
  • Competitive
  • Poland Warszawa
  • Permanent
  • Construction & Infrastructure
Zakres zadań
  • nadzorowanie procesu realizacji w zakresie prac demontażowych oraz montażowych w oparciu o wymagania kontraktu, dokumentację techniczną oraz harmonogramy; rozwiązywanie problemów technicznych,
  • kontrolowanie podwykonawców w zakresie wykonywania prac zapewniających zgodność ich przebiegu z dokumentacją techniczną oraz wsparcie kierownika montażu w nadzorze podległych mu podwykonawców,
  • koordynowanie zamówień sprzętu, transportu, materiałów i usług niezbędnych do realizacji prac na budowie,
  • przeprowadzanie odbiorów w sposób przewidziany procedurami jakościowymi,
  • opracowywanie raportów z przebiegu prac wykonywanych na budowie oraz realizacji zatwierdzonych preliminarzy wydatków,
  • wykonywanie obmiaru i rozliczeń wykonywanych robót.

Nasze oczekiwania
  • wykrztałcenie wyższe techniczne
  • doświadczenie w pracy na budowie i współpracy z firmami podwykonawczymi,
  • znajomość specyfiki pracy w budownictwie energetycznym lub przemysłowym (prace montażowe)
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej i znajomość AutoCAD,
  • znajomość procedur odbiorowych na placu budowy.
  • biegła znajomość znajomość języka angielskiego, min B2
  • otwartość na pracę w delegacji

Oferujemy
  • praca w międzynarodowym środowisku, uczestnictwo w prestiżowym projekcie
  • atrakcyjne wynagrodzenie i stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • dodatek finansowy do zakwaterowania
  • karta paliwowa
  • możliwość długofalowej współpracy przy kolejnych projektach realizowanych przez firmę,
  • możliwość rozwoju oraz awansu w firmie

With over 90 years' combined experience, NES Fircroft (NES) is proud to be the world's leading engineering staffing provider spanning the Oil & Gas, Power & Renewables, Chemicals, Construction & Infrastructure, Life Sciences, Mining and Manufacturing sectors worldwide. With more than 80 offices in 45 countries, we are able to provide our clients with the engineering and technical expertise they need, wherever and whenever it is needed. We offer contractors far more than a traditional recruitment service, supporting with everything from securing visas and work permits, to providing market-leading benefits packages and accommodation, ensuring they are safely and compliantly able to support our clients.