Quality Manager

BH-284633
  • Depends on experience
  • Poland Nysa
  • Permanent
  • Construction & Infrastructure
NES Fircroft jest firmą rekrutacyjną specjalizującą się w stanowiskach technicznych. 500 doświadczonych rekruterów NES wspiera Kandydatów i firmy w 28 krajach, z 45 biur w branżach: Energetyka, Budownictwo i Nieruchomości, Nafta i Gaz, Farmacja, Produkcja.

Dla naszego klienta, obecnie prowadzę rekrutację na stanowisko:

 Zadania:
  • szczegółowa kontrola wykonywanych prac budowlanych i elektrycznych,
  • przygotowywanie raportów jakości dotyczących inwestycji,
  • przygotowywanie i wdrażanie procedur jakości dotyczących realizacji inwestycji,
  • analiza i optymalizacja przyjętych rozwiązań technicznych, pod kątem jakościowym i finansowym,
  • analiza dokumentacji projektowej pod kątem jakości,
  • wsparcie w zakresie przygotowania oraz realizacji robót budowlanych i elektrycznych oraz harmonogramami budowy,
  • wsparcie w zakresie realizacji i nadzoru nad prowadzonymi pracami budowlanymi,
  • prace biurowe konieczne do wykonania wszystkich powyższych zadań.
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe techniczne w zakresie budowlanym lub elektrycznym,
  • znajomość przepisów budowlanych, norm (zakres budowlany i elektryczny),
  • znajomość procesów budowlanych,
  • min. 5 letnie doświadczenie zawodowe we współkierowaniu projektem w segmencie budownictwa przemysłowego, elektroenergetycznego,
  • dobra znajomość języka angielskiego technicznego,
  • umiejętność efektywnej organizacji czasu pracy i współpracy w zespole,
  • gotowość do rozpoczęcia pracy oraz elastyczność.
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie
  • perspektywa dalszej ścieżki kariery, rozwój zawodowy i podnoszenie kwalifikacji w tym możliwość szkoleń
  • przyjazne i bezpieczne środowisko pracyszeroki pakiet benefitów pozapłacowych (prywatna opieka medyczna etc.)
  • szeroki pakiet benefitów pozapłacowych (prywatna opieka medyczna etc.)
  • praca przy prestiżowym projekcie w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

With over 90 years' combined experience, NES Fircroft (NES) is proud to be the world's leading engineering staffing provider spanning the Oil & Gas, Power & Renewables, Chemicals, Construction & Infrastructure, Life Sciences, Mining and Manufacturing sectors worldwide. With more than 80 offices in 45 countries, we are able to provide our clients with the engineering and technical expertise they need, wherever and whenever it is needed. We offer contractors far more than a traditional recruitment service, supporting with everything from securing visas and work permits, to providing market-leading benefits packages and accommodation, ensuring they are safely and compliantly able to support our clients.