O&M Manager

BH-279898
  • Competitive
  • Poland Zachodniopomorskie
  • Permanent
  • Alternative & Renewable Energy
  • Solar
Manager Serwisu PV (sektor energii odnawialnej - fotowoltaika)
Lokalizacja: Rumunia
Opis stanowiska:
  • Nadzór nad wykonywaniem prac inspekcyjnych oraz konserwacyjnych na farmach fotowoltaicznych
  • Raportowanie oraz efektywne rozwiązywanie problemów w terenie na obiektach
  • Przygotowywanie procesów przetargowych, analiza umów i kontraktacja prac
  • Kontakt z lokalnym Operatorem Systemu Dystrybucyjnego (OSD)
  • Odpowiedzialność za prace realizowane we współpracy z OSD na podstawie zasad integracji sieci (zasady współpracy z lokalnym OSD)
  • Reagowanie na awarie i incydenty w określonym czasie
  • Wsparcie w diagnozowaniu usterek oraz konserwacji systemów PV
  • Codzienna praca na farmach fotowoltaicznych
  • Gotowość do natychmiastowej reakcji na krytyczne usterki w celu utrzymania produkcji energii
  • Nadzór nad pracami elektrycznymi, pomiarami i instalacjami
  • Wsparcie w pracach elektrycznych, pomiarach i instalacjach w ramach świadczonych usług
  • Dostępność do pracy w systemie dwuzmianowym
Wymagania:
  • Certyfikaty uprawniające do wykonywania prac elektrycznych i pomiarowych dla niskiego i średniego napięcia
  • Doświadczenie w realizacji, audytowaniu i/lub serwisowaniu elektrowni, sieci dystrybucyjnych i obiektów przemysłowych. Doświadczenie w sektorze fotowoltaicznym lub wiatrowym będzie dodatkowym atutem
  • Doświadczenie w nadzorowaniu zespołów
  • Znajomość branży OZE, ze szczególnym naciskiem na technologie fotowoltaiczną
  • Prawo jazdy i gotowość do podróży serwisowych
  • Umiejętność czytania planów budowlanych i elektrycznych
  • Znajomość MS Office
  • Wyższe wykształcenie techniczne/elektryczne preferowane
  • Umiejętności budowania zespołu i organizacyjne
  • Rumuński – biegła znajomość w mowie i piśmie
  • Angielski – znajomość w mowie i piśmie na poziomie zaawansowanym
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w prężnie rozwijającej się firmie w branży PV
  • Praca przy interesujących i nowoczesnych projektach inwestycyjnych
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Współpraca z profesjonalnym i energetycznym zespołem
  • Rozwój w wielu obszarach inżynierii elektrycznej
  • Samochód służbowy

With over 90 years' combined experience, NES Fircroft (NES) is proud to be the world's leading engineering staffing provider spanning the Oil & Gas, Power & Renewables, Chemicals, Construction & Infrastructure, Life Sciences, Mining and Manufacturing sectors worldwide. With more than 80 offices in 45 countries, we are able to provide our clients with the engineering and technical expertise they need, wherever and whenever it is needed. We offer contractors far more than a traditional recruitment service, supporting with everything from securing visas and work permits, to providing market-leading benefits packages and accommodation, ensuring they are safely and compliantly able to support our clients.