Maintenance Manager

BH-279705
  • 0
  • Poland Sanok
  • Permanent
  • Automotive
Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży Automotive produkującej wyroby gumowe dla branży motoryzacyjnej dla Klientów na całym świecie, poszukujemy obecnie Kandydatów na stanowisko:

Kierownik Utrzymania Ruchu

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

- Kierowanie pracą działu utrzymania ruchu
- Zapewnienie ciągłości pracy maszyn i urządzeń produkcyjnych
- Organizowanie i nadzorowanie napraw oraz konserwacji profilaktycznych na wydziale produkcyjnym
- Planowanie i dbanie o właściwy poziom techniczny wykonywanych remontów, konserwacji, przeglądów technicznych maszyn, urządzeń oraz instalacji
- Współpraca z działem produkcji, szefem projektu, działem zakupów – konsultowanie projektów nowych uruchomień, procesów technologicznych i prac inwestycyjnych
- Nadzorowanie dokumentacji maszyn, urządzeń należących do firmy, przygotowywanie i uruchamianie nowych maszyn i urządzeń produkcyjnych
- Planowanie zakupów części zamiennych i potrzebnych materiałów dążąc do optymalizacji zamówień
- Analizowanie przyczyn i skutków awarii oraz kontrolowanie wykonanych napraw
- Odpowiedzialność za konserwację wszystkich elementów, które nie podlegają poszczególnym warsztatom, działom administracyjnym lub technicznym
- Koordynowanie współpracy technicznej

PROFIL KANDYDATA:

- Wykształcenie wyższe techniczne
- Doświadczenie na pokrewnym stanowisku w firmie produkcyjnej – preferowana branża automotive
- Dobra znajomość języka angielskiego – poziom B1
- Wiedza z zakresu mechaniki, elektromechaniki, pneumatyki, automatyki
- Doświadczenie w zakresie dozoru, umiejętność zarządzania zespołem ludzi
- Doświadczenie we współpracy z firmami zewnętrznymi w zakresie inwestycji i modernizacji urządzeń
- Umiejętność czytania dokumentacji technicznej maszyn i urządzeń
- Znajomość budowy maszyn
- Dyspozycyjność, zaangażowanie i odpowiedzialność
- Umiejętności przywódcze i decyzyjne
- Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w pracy zgodnie ze standardem IATF 16949 oraz znajomość metodologii TPM

With over 90 years' combined experience, NES Fircroft (NES) is proud to be the world's leading engineering staffing provider spanning the Oil & Gas, Power & Renewables, Chemicals, Construction & Infrastructure, Life Sciences, Mining and Manufacturing sectors worldwide. With more than 80 offices in 45 countries, we are able to provide our clients with the engineering and technical expertise they need, wherever and whenever it is needed. We offer contractors far more than a traditional recruitment service, supporting with everything from securing visas and work permits, to providing market-leading benefits packages and accommodation, ensuring they are safely and compliantly able to support our clients.