Koordynator ds. usterek

BH-282687
  • Competitive
  • Poland Warszawa
  • Permanent
  • Power Generation, T&D
  • T&D
Rekrutacja dla międzynarodowego Generalnego Wykonawcy z branży energetycznej na stanowisko:

Koordynstor ds. Usterek

Obowiązki:

  • Prowadzenie przeglądów systemu operacyjnego
  • Tworzenie listy usterek oraz zarządzanie nią
  • Konsolidacja usterek
  • Zamykanie usterek zgodnie z harmonogramami i priorytetami projektu
  • Współpraca z Podwykonawcami i Działem Wykonawczym
  • Monitorowanie i śledzenie postępu prac
  • Pomoc Klientowi w procesie zatwierdzania napraw
  • Aktualizacja baz danych (HSC)
  • Współpraca z kierownikiem, uczestnictwo w spotkaniach oraz zarządzanie dokumentacją
  • Zarządzanie zmianami usterek

Wymagania:

  • Conajmniej 3-letnie dowiadczenie w projektach EPC elektowni i/lub sektora naftowo-gazowego
  • Doświadczenie w procesie zarządzania listą usterek i metodologii ich zamykania na placach budowy
  • Doświadczenie w nadzorze budowlanym i zarządzaniu personelem
  • Biegła znajomość języka angielskiego
  • Znajomość systemów takich jak: ICAPS, GoC, WinPCS, CoConsole, Hexagons etc.
  • Wyższe wykształcenie (preferowane kierunki: mechanika, chemia, elektronika etc.)

Oferujemy:

  • elastyczna forma zatrudnienia - UoP lub B2B
  • szeroki pakiet benefitów pozapłacowych (prywatna opieka medyczna etc.)
  • praca przy prestiżowym projekcie w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

With over 90 years' combined experience, NES Fircroft (NES) is proud to be the world's leading engineering staffing provider spanning the Oil & Gas, Power & Renewables, Chemicals, Construction & Infrastructure, Life Sciences, Mining and Manufacturing sectors worldwide. With more than 80 offices in 45 countries, we are able to provide our clients with the engineering and technical expertise they need, wherever and whenever it is needed. We offer contractors far more than a traditional recruitment service, supporting with everything from securing visas and work permits, to providing market-leading benefits packages and accommodation, ensuring they are safely and compliantly able to support our clients.