Koordynator / Specjalista ds. BHP

BH-270239-2
  • Competitive
  • Poland Gorlice
  • Permanent
  • Oil & Gas
Poszukujemy osób z doświadczeniem na stanowisku Koordynator/Specjalista ds. BHP.
Zadania:
  • Doradztwo i wsparcie Kierownika Budowy w zakresie BHP.
  • Bezpośredni nadzór nad realizowanymi pracami na budowie.
  • Koordynacja z podwykonawcami w zakresie BHP
  • Kontrola zakresu BHP w trakcie trwania projektu
  • Zapewnienie realizacji prac zgodnie z instrukcją wykonywania prac i przepisami obowiązującymi na Kontrakcie
  • Organizacja szkoleń wprowadzających pracowników
  • Weryfikacja możliwości użytkowania sprzętu i elektronarzędzi Podwykonawców
  • Zapewnienie współpracy między osobami nadzorujących różne zespoły pracowników Podwykonawców
  • Analiza i weryfikacja dokumentacji technicznej w zakresie BHP
  • Sporządzanie raportów ze stanu BHP
  • Nadzór nad zapewnieniem przestrzegania przepisów, regulaminów i zasad pracy
  • Sprawowanie nadzoru nad realizacją robót, w oparciu o umowę, wymagania techniczne, dokumentację techniczną i pozostałe dokumenty związane z nadzorowanymi pracami,
  • Współpraca z kierownikami robót, projektantami i nadzorem technicznym oraz podwykonawcami
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe
  • Min. 2 lata, preferowane w branży Oil&Gas, przemyśle petrochemicznym lub w energetyce.
  • Znajomość język angielskiego w stopniu co najmniej komunikatywnym.
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.
  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera w zakresie pakietu Microsoft Office, w szczególności programu Excel.
  • Wysoka samodyscyplina pracy własnej.

With over 90 years' combined experience, NES Fircroft (NES) is proud to be the world's leading engineering staffing provider spanning the Oil & Gas, Power & Renewables, Chemicals, Construction & Infrastructure, Life Sciences, Mining and Manufacturing sectors worldwide. With more than 80 offices in 45 countries, we are able to provide our clients with the engineering and technical expertise they need, wherever and whenever it is needed. We offer contractors far more than a traditional recruitment service, supporting with everything from securing visas and work permits, to providing market-leading benefits packages and accommodation, ensuring they are safely and compliantly able to support our clients.