Chief Accountant

BH-278233
  • Competitive
  • Poland Warszawa
  • Permanent
  • Manufacturing
Rekrutacja dla lidera wśród branży produkcyjnej na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • Nadzór nad pełną księgowością i sprawozdawczością finansową
  • Przygotowywanie deklaracji VAT, CIT etc.
  • Wycena aktywów, pasywów i analiza kosztów, w tym rozliczanie kosztów produkcji i prac badawczo-rozwojowych
  • Zarządzanie ewidencją środków trwałych i nieruchomości oraz obsługa finansowa wartości niematerialnych
  • Przygotowywanie analiz, raportów oraz prognoz na potrzeby interesariuszy firmy
  • Współpraca z instytucjami zewnętrznymi oraz audytorami
  • Wprowadzenie programu księgowego SAP
  • Zarządzanie zespołem

Profil idealnego kandydata:

  • Wykształcenie wyższe
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku, w tym conajmniej 4 lata na stanowisku GK
  • Uprawnienia księgowe
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • Dodatkowe kwalifikacje (np. ACCA) - duży atut

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pracę przy inspirujących i różnorodnych projektach
  • Hybrydowy system pracy
  • Szkolenia rozwijające kompetencje
  • Pakiet świadczeń socjalnych
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach
  • Samochód służbowy

With over 90 years' combined experience, NES Fircroft (NES) is proud to be the world's leading engineering staffing provider spanning the Oil & Gas, Power & Renewables, Chemicals, Construction & Infrastructure, Life Sciences, Mining and Manufacturing sectors worldwide. With more than 80 offices in 45 countries, we are able to provide our clients with the engineering and technical expertise they need, wherever and whenever it is needed. We offer contractors far more than a traditional recruitment service, supporting with everything from securing visas and work permits, to providing market-leading benefits packages and accommodation, ensuring they are safely and compliantly able to support our clients.